Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-06, 23:26   #83
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?

czesc Wam!
jak tam przebiega leczenie tradzika? wlasnie cicho sie tu ostatnio zrobilo...
a ja dzisiaj bylam u ginekologa... naprawde super trafilam, pol h siedzialam u niego i to na kase chorych... o wszystko sie wypytal, zbadal mnie no i wszystko wyjasnil, przepisal mi taka kuracje... podobno bardzo skuteczna, ale trzeba regularnie wszystko brac
1 - yasmin - 3 opakowania
2 - sylimarol 70mg - raz dzienie
3 - metronidazol - zel
4 - bactroban - masc
te 2 ostatnie mam uzywac co 3 - 4 dni na noc tylko, smarowac tym twarz, gdzie cos powychodzi...
5 - verospiron - ale tu 100mg... i mam brac 2 razy dziennie po 1 tabletce... z tego co mi mama mowila i czytalam to jest to bardzo duza dawka, niby do 100 mg jest ok, ale ja mam 2 razy tyle na dzien... i sie waham, nie pytalam sie jego o to, bo nie wiedzialam, ze to takie jest
czytalam prrzed chwila na forach, ze podobno dobrze jak sie laczy antykoncepcyjne leki hormonalne z verospiron, ze efekty sa niezle... za 3 tyg juz ma byc podobno dobrze, a tak 3 miesiace i juz ma byc bardzo dobrze...
niby nawrot moze byc, ale wtedy sie bierze antykoncepcyjne podtrzymujace to juz w mniejszych dawkach i reguluje sie... juz jakos on to przepisuje prawidlowo...
jestem ciekawa... ale boje sie tej duzej dawki, pojde jeszcze z tym do mojej dermatolog i do innego ginekologa, niech on cos zaleci, zobaczymy co wymysli... a moze z Was juz ktos cos takiego stosowal?
pozdrowienia dla Was i wytrwalosci w walce z tym paskudztwem!
mam pytanko do: Gosiaaaaa
nie czytalam calego tego topicu i mozesz napisac aby jakie leki stosowalas, po prostu tylko nazwy i jak dlugo? slsyzalam o homeopatii, ale szczerze to cos nie bardzo w to wierzylam/wierze... a tu prosze zycze zeby Ci sie taki stan cery juz caly czas utrzymywal!
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując