Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 21:05   #4036
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja tez czekam na porownanie
Jutro wrzucę porównanie, bo dziś już za późno i za ciemno.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja będę w czerwonej kurtce, bo suwak od płaszczyka mam w naprawie. A, i wielki obłęd w oczach.
Raczej się nie minęłyśmy, bo byłam tam przed 19-stą.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziękuje tej kochanej duszyczce, która dała cynk, że CC jest w Jasmin
Niedawno wróciłam i... chciałam pochwalić się co kupiłam + zdać raport.

Wrzucam od razu zdjęcia oraz swatche linerów i błyszczyka. Co mogę od razu powiedzieć o tym co kupiłam? Linery w sklepie (przez opakowanie oczywiście) porównałam do tych z 2 szafy. Złoty z CC jest dużo bardziej złoty, a czarny z CC ma mniej drobinek niż ten zwykły. O ile złoty przy robieniu swatcha mnie zachwycił, o tyle z czarnym chyba się nie polubimy. Złoty top z lakieru jest według mnie bardziej złoty i błyszczący niż Make it gold (też porównałam w buteleczkach). Rozświetlacz w opakowaniu wcale nie wydaje mi się tak złoty jak mówiłyście, swatchy nie robiłam bo dziewczyny wrzucały. Błyszczyk jest gęsty i dobrze napigmentowany, ale się nie klei i zafarbował mi palec. Perfumy bardzo delikatne, zupełnie nie mój zapach.

Co zostało? Zabijecie mnie 4 złote topy (dla mnie w tubce wyglądają okropnie), 2 czerwone błyszczyki, naklejki na paznokcie - bardzo dużo, myślę że z 10 sztuk, 1 liner czarny, 2 złote, 2 lakiery czarne ze złotym, 3 czerwone i 4 różowe. Aaa i zapomniałam jeszcze 2 czarne cienie zostały.

Pan ochroniarz się ze mnie śmiał, bo wbiegłam chwyciłam koszyk i poleciałam pod szafę jak po ogień

Żeby była jasność nie wszystko jest dla mnie
RAPORT z godz. 19.00

Topy 4 - stan bez zmian
Błyszczyki - brak
Linery - tylko 2 szt złotego
Lakiery - całkiem sporo, po 2-3 szt z każdego koloru
Rozświetlacze - brak
Cienie - 2 lub 1 szt- ale nie wiem jaki kolor
Perfumy - 3 szt - po moim wyjściu zostały 2

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pan ochroniarz z Jasminu jest mega za☠☠☠isty.Pomagał mi ostatnio wybierać lakiery i w ogóle jakiś taki zorientowany był.I chyba niejedna kobitke z szałem w oczach widział
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Z ust mi to wyjełyście.. pan ochroniarz w Jasmine jest boski!! Sprawdził mi ceny wszystkich kosmetyków, które chciałam i pomógł wybrać lakier do paznokci
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jak tam byłam poprzednio to pan ochroniarz wyjmował jakiejś kobitce coś z Paese z tego kartonu gdzie oni to trzymają. Zawsze jak oglądam Wiosenną Mgłe Pudrową to mi opowiada o tych produktach i mówi, że to najlepsze co tu mają
O tak! Potwierdzam Szkoda, że nie wiedziałam, że jest taki zorientowany w cenach, no i taki znawca Paese, bo akurat przy Wiosennej Mgle nie było ceny a nie miałam się kogo zapytać Następnym razem będę się z nim konsultować w sprawie kosmetyków

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Niestety wzięłam ostatnie. Ale nie ma się co dołować przecież ta limitka będzie jeszcze w Douglasach, Hebe i Naturach
Musieli uzupełnić limitkę, bo byłam dziś ok. 19 i na standzie były 3 szt perfum Po moim wyjściu zostały 2

Mi zapach się spodobał, chociaż nie jest powalający, raczej taki przeciętny, miły, ginący w tłumie Kwiatowy, świeży, bardzo lekki, dobry będzie wiosną i latem, bo nie przytłacza ani nie dusi. Niestety, szybko znika - już go nie czuję na nadgarstku

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Napisałam do Essence i dostałam taką odpowiedź:

"Rzeczywiście w większości drogerii Douglas ta trend edycja będzie dostępna od stycznia. Jednakże otrzymałam informację, iż Tesco przy ul. Serbskiej złożyło zamówienie na tę trend edycję. Zatem jeszcze przed świętami produkty powinny być widoczne na meblu."


"Widoczne na meblu"?

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wrzucam dowody na to że szminka 50 Creamy Nude istnieje.

Mam nadzieję, że cokolwiek widać. Nie zwracać uwagi na moje usta, bo dopiero co wygrałam z opryszczką, a do tego strasznie mi wyschły. A jakby było mało to w grudniu światło nie rozpieszcza.
Tak, istnieje Już ja mam Dziękuję Plineczko za namiary na nią

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
I po co wspominalyscie o Creamy Nude? Pewnie jak uda mi się ja dostać, to kupię. Jaki ma numer?
Mogłaby ta limitka na Śląsk trafić... Chcę w końcu powachac perfumy.
Creamy Nude ma nr 50

I faktycznie jest ciemniejsza od ItN, bardziej od niej kryjąca i w tonacji różowej. Już wiem, dlaczego nigdy jej nie zauważyłam w D Bo jej opakowanie jest perłowe, naklejka z numerem i nazwą również, do tego ma takie drobinki, co sugeruje, że sama szminka nie jest matowa tylko też zawiera drobinki i dlatego ją zawsze omijałam wzrokiem, sądząc, że nie warto nawet się bliżej przyglądać. I jeszcze dodatkowo brak testera :/
Ale CN jest w 100% matowa Nie ma się co sugerować naklejką!
I pozostałe pomadki również są "amerykańskie" m.in. 48 Red Carpet, 49 Like a Lady, 51 Fift Avenue. Chociaż jest kilka odcieni, które się pokrywają z "europejskimi" np. 40 Look at Me!, 41 Femme Fatale, 42 Fairytale... Było też 54 Honey Bee
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora