Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 13:22   #4880
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A ja dalej go bojkotuję. Wyjątkowo nieuczciwa konkurencja . I wkurza mnie, że mi ciągle wysyłają reklamy na maila (wykradzionego jak wszystkie z bazy Naturalisowej).

Właśnie się zastanawiałam skąd mają mój adres... Hm... Naruszają co najmniej 2 przepisy, których naruszanie może być ukarane wysoką grzywną... Zdaje się, że im coś napiszę po kolejnym spamie...


A z innej beczki: testował ktoś może wodę brzozową z Alterry? Używam wody pokrzywowej Barwy na wzmocnienie wypadających włosów, a gdzieś przeczytałam, że ta brzozowa Alterry też się sprawdza. Tylko z Barwy brzozowa jest zdaje się przeciwłupieżowa albo do włosów przetłuszczających się. Mam suche i nie mam łupieżu, tylko problem z wypadaniem kłaków ;/

Polecono mi też płukanie włosów piwem, ale trochę się obawiam, że będę potem wonieć, jakbym napadła na jakiś browar. Może ktoś ma doświadczenia w tym zakresie? (tzn. płukania włosów piwem, nie napadania na browar;-D).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora