Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 16:20   #298
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
a jak się nazywał? a w ogóle to dzięki za szczegółową relację.
Justa ,
ten preparat to jedna z ostatnich nowości Erisa z linii Pharmaceris A: SCREEN-SENSILIUM SPF 50.
Zawiera filtry mineralne i organiczne UVA/UVB, wyciąg z kukurydzy i wyciąg z lukrecji. Ma działanie ochronnne, ale też i nawilżające.
Dokładnie jeszcze nie przebijałam się przez skład (jak na kosmetyk dla wrażliwców lista składników podejrzanie długa)

Oczywiscie LEKKOŚĆ preparatu, o której wspominałam jest adekwatna do funkcji: blokera lekkiego jak piórko i doskonale się wchłaniającego chyba jeszcze nie wymyślono .
Ten preparat przypomina mi konsystencją Antheliosa Gel W LRP, ale ma od tego ostatniego bardziej przystępną cenę, bardziej higieniczne opakowanie (pompka), przez to dłuższy termin przydatności po otwarciu (az 18 miesięcy).
Więcej chyba już tutaj pisać o tym kremie nie będę, bo wątek poświęcony peelingom.
W razie potrzeby i dalszego zainteresowania chętnie dopowiem cos jeszcze w wątku filtrowym .
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora