Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 17:18   #2278
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Mnie zaczęło od nich kusić to masło,bo mi pomaga na moje dłonie jak nic innego i efekt nie jest tylko"na chwilę"no i ten bosko boski zapach
No i musze kupić odżywkę cytrusową,bo siostra mi wyżebrała calutką
a używałaś kremu z phenome regeneration? bo on się wydaje bardzo podobny do tego z JMO
Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
A w ogóle co sądzicie o tym sklepie http://biolander.com/ ? Nie zamawiałam tam jeszcze, widziałam, że mają spory asortyment m.im. mydła Alepp. Ale trochę mnie niepokoją te blogi, które tak zachwalają kosmetyki z tego sklepu jednocześnie zachwalając sklep...
sklep jest ok, poza tym, że czasem coś zamawiasz a okazuje się że tego jednak nie ma bo na bieżąco nie schodzi ze stanu. Co do blogów? cóż nie wierzę opinii żadnego z blogów partnerskich, czy to blogi biolandera, czy blog estyl, czy nawet pojedyncze posty na blogach kosmetycznych wynikające ze współpracy z daną marką.

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość

Wiecie może jak to jest z tymi produktami jeśli chodzi o datę ważności?
Liczy się od otwarcia produktu, czy może podana jest na opakowaniu. Przy takiej cenie to wolałabym żeby to nie było 6 miesięcy
z tego co kojarzę to większość kosmetyków JMO ma ważność 6 miesięcy przy jednoczesnym uwzględnieniu normalnej daty ważności. Choć powiem że moja odżywka JMO była otwarta już ponad pół roku, a raczej nic nie straciła z właściwości...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


Ciesze sie siostrzana duszo kiedy znowu cos razem kombinujemy daj znac jak znajdziesz jakis fajny kremik do rak
a stosowałaś krem do rąk dr Schellera?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora