Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 11:51   #2207
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny Kochane! Baaardzo Wam dziękuję za słowa otuchy! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Byliśmy wczoraj u rodziny w odwiedzinach i ja prowadziłam samochód kuzyna. Dokumenty miałam w kieszeniu płaszcza i jak wsiadłam to jakimś cudem wysunęły mi się między siedzenie, a drążek zmiany biegów. Zorientowałam sie od razu, zę pewnie wypadły mi w ich samochodzie. Szukaliśmy wczoraj wieczorem, lecz nic nie mogliśmy znaleźć. Dopiero dzisiaj kuzynka jeszcze raz poszła obadać sprawę i je znalazła Na moje szczęście, bo miałam tam wszystkie dokumenty Jestem przezorną osobą i nigdy takie wpadki mi sie nie zdarzały, a tu proszę . Będę miała nauczkę na przyszłość

W głowie mi sie nie mieści, że można tak sobie z marszu wziąć na kogoś kredyt. W życiu bym się nie domyśliła, aby zgłaszać od razu, bo ktoś mi długów narobi Kiedyś dokumenty ludzie wrzucali do skrzynek i dochodziły do właściciela pocztą a teraz biorą na dowód pieniądze. Super. Chyba jeszcze wiele się musze o życiu dowiedzieć

Co do filtrów do ja od dawna podejrzewam, że chemiczne mogą mnie tak łatwić. Dzisiaj już nie nałożyłam filtra niestety I mój makijaż nie był już taki ładny. Do tego to słońce. Ale zobaczę co sie będzie działo. Zrobię przerwę i spróbuje jeszcze raz. Nie wyobrażam sobie stosowania filtrów mineralnych Mam jakiś spf 22 z Hauschki, tzn. próbkę, ale jeszcze jej nawet nie otworzyłam.
Kate30 jeśli ty też też takie same odczucia, to musi coś w tych filtrach być. Szkoda, że nie ma żadnej porządnej alternatywy do filtrowania. A zasłanianie twarzy chustą Żartuję oczywiście
A może city block z cliniqua?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora