Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 18:04   #2216
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate - święta racja - każda cera ma inne wymagania. Ja zawsze lubiłam podkłady, a Ty raczej nie, pewnie dlatego inaczej odbieramy pudry sypkie.
Ja lubię sypkie, ale tylko na podkład, nie solo. A puder sypki Lucidity na kompakt DP Chanel to już marnotrawstwo - odezwała się moja poznańska dusza.

Kate - powinnaś dostać nagrodę roku dla Największej Biochemicznej Kusicielki Roku - uwielbiam czytać Twoje receznje w KWC i opinie w wątku o makijażach, od razu się ślinię do każdego produktu.

Uskow - ja czasami myślę, czy lepiej nie wyglądałam bez tego całego filtrowania i pudrowania, jak miałam 18 lat i stać mnie było tylko na żel do mycia twarzy, zwykle Soraya, na tonik już nie, a krem Ponds kupowała mi mama. A teraz trudno mi się przynac do tego - ale regularnie mam pryszcze i to nie tylko przed okresem. Filtruję się chyba z rozpędu - no i chyba dlatego, że to w zasadzie dla mnie nie widzimisię, ale koniecznośc, bo chrouję na bielactwo i na opryszczkę, któa wychodzi mi od słońca.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora