Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 19:38   #3117
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez dzidka Pokaż wiadomość
jestem posiadaczka kolczyka w pepku od 3 lat i od pewnego czasu juz mi sie nie chce go nawet zakladac
przekluwalam sama, kupilam kolczyk, zamowilam w necie igle w o grubosci 2.1 mm i do dziela (wczesniej sie bardzo duzo oczytalam o tym)... wyszlo bardzo ladnie. ropialo przez pol roku, przemywalam woda utleniona. dopiero gdy kupilam tribiotic wszystko sie wygoilo w tydzien. woda utleniona nie jest dobrym pomyslem, poniewaz podraznia rane, wskazana jest sol fizjologiczna.
nie chodzcie do koemstyczki, a juz bron Boze nie dajcie sobie przekluc pepka pistoletem. tym narzedziem powinno sie przekluwac tylko platek ucha, nawet nei chrzastke. lepiej zaiwestowac i wybrac sie do profesionalnego studia. izadnych srebrnych czy zlotych kolczykow na poczatek, najlepiej ptfe lub tytan czy stal chirurgiczna.
no wiec tak:
1.nie chodzcie do kosmetyczki ale same mozecie sobie przebijac tak? zenujace.....

2. nie masz pojecia co piszesz bo np stal chirurgiczna powinno sie stosowac tylko na wygojone miejsca gdyz moze uczulac (zawiera nikiel)

3. owszem najlepszy jest tytan

4. mylisz sie co do zlota - ja mialam pepek przebijany 4 razy i tylko zlotym kolczykiem mi sie wygoil

5. woda utleniona jest dobra ale nie wolno jej uzywac zbyt czesto i za dlugo bo wysusza skore

reasumujac.....nie pisz na temat, o ktorym Twoje pojecie jest marne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora