Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 16:42   #2113
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35931944]Jeżeli są sztywne, raczej gładkie w dotyku(także jak przejedziemy palcem 'pod prąd') i proste to prawdopodobnie będą miały niską porowatość ('stopień' rozchylenia łusek), jezli są puchate, mają nieregularną strukturę, przy skórze głowy spory puch, o wyjściu na deszcz się puszą - wysoka porowatość.

Jak sprawdzić-
do szklanki/miseczki z wodą wlewamy wody, wrzucamy kilka włosów z różnych rejonów głowy.
Jeżeli włosy utoną w wodzie w mniej niz 2 minuty- wysoka porowatość, jesli dłuzej niż 2 min- średnio/normalnie porowate
jeśli ciągle utrzymują się na powierzchni - niska porowatość.[/QUOTE]
U mnie porowatość chyba zależy od tego jak o nie dbam Bo generalnie to są gładkie, nie puszą się, może trochę jak jest wilgotno - no ale wtedy to każdy włos w inną stronę Z kolei pamiętam, że były takie czasy, że okropnie mi się puszyły, zwłaszcza po umyciu, wyglądały jak u pudla Dopiero na 2 dzień były "do ludzi" - ale to było daaawno. Teraz z kolei najładniejsze, puszyste mam po umyciu i wysuszeniu

Aha, włosy mam lekko kręcone, falujące, schną godzinami, ale całkiem ładnie lśnią i są milutkie w dotyku, mięciutkie - jak u dziecka.

Ps. Zdjęcia sów genialne
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora