Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 17:01   #3660
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Najwyższy czas zakupić zmywacz w pisaku
też to dzisiaj rozważałam i choruję na kremy Green Pharmacy i chyba polecę jutro do Natury ...
te z essence są znośne?


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym go przygarnęła
jaki ja przeżywam ból ze względu na te braki pieniędzy, a tyle lakierów krzyczy 'mamo'
a znowu ja z wielką chęcią idę po zakup a wychodzę z niczym w domu wszystkie bym wzięła, w sklepie... żadnego. coś mi sie poprzestawiało.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
OK tutaj Mgiełka w paznokciowych początkach! Na dowód, ze kształt na prawdę można WYPRACOWAĆ..
o wow
migdałki Twoje kocham


Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
To mi by było potrzebne z 5 toaletek
mi też.. a w sobotę przemycę krem do rąk, na tygodniu może jakąś odżywkę do włosów albo szampon, a to perfumę jakąś i no.. nie mieszkamy razem, ale muszę mieć u swojego faceta troche kosmetyków, nie?!


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dr House jest, był i będzie moją miłością
i mą tyż.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3664598 8]
A moim zdaniem House był zarąbisty tylko do czasu psychiatryka. Potem już takie to było... bleah. Oglądałam bo oglądałam... ale bardziej z przyzwyczajenia niż z ciekawości...[/QUOTE]

do czasu kiedy była 13


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Baaardzo lubię. Polecam też "Grę Anioła" tego samego autora. podobała mi się nawet bardziej niż Cień...
I poluję teraz na "Więzień nieba", też Zafona, ale jeszcze nie ma w mojej bibliotece
podpisuję się pod grą anioła!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie lubiłam Cameron ta jej fiolka z nasieniem męża, dżizys, ona chyba nigdy prawdziwie nie kochała Chase'a. aż mi się przypomniał jego wieczór kawalerski

Trzynastka
cycki 13
13
Cameron mi taka mdła się wydaje, za to TŻ tylko Cameron i Cameron
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora