Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 12:07   #1576
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Świetne

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Patrzcie: KLIK!


Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość

Dziewczyny, Wy się znacie i zawsze dobrze mi radzicie... Kwadraty czy owalne?
Ja chyba nie muszę odpowiadać?:brzydal :
A tak w ogóle ładny róż w linku A wiecie, że ja antyróżowa jestem

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3712781 9]Dziewczyny... Moje wypociny... na razie mało co tam jest, ale jakby któraś miała jakieś uwagi (teraz lub kiedykolwiek później) to chętnie wezmę na klatę... - wiem że dużo tych toreb na łbie ale mam ochotę się schować i nie wracać... [/QUOTE]

Ja tam sie na technicznych kwestiach nie znam, ale chętnie poczytam Dżizas, jeszcze jeden blog do czytania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ładnie, ale...! ja wolę Ciebie w okrąglejszych
Ja już sama nie wiem Mam tak krótką różową płytkę, że nawet krótkie kwadraty wyglądają nieładnie Nadal nie znalazłam idealnego dla nich kształtu

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

wyszukiane hasła na blogu u mnie: jak zatuszowac zeza makijazem
Zawsze jakieś perełki się znajdą w tych wyszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jestem beznadziejna
Nie jesteś Po prostu szczęście miało przerwę Niestety na tą dynamikę trzeba uważać. Z jednej strony mówią " Nie jesteś pewna czy zdążysz, poczekaj", a za chwilę "Jedź, daleko jest". Zgłupieć można.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Prezio, tak wiem Dla niego wszystko mam piękne- piękną szopę na głowie, piękne małe cycki, piękny krzywy nos i usta, piękne wystające zewsząd kości... Ale ja wiem, że on mnie okłamuje

Smoothly, ja mam fale, które pod spodem są ładne, ale ta zewnętrzna warstwa- fruwa :/ A poza tym mi się loki po prostu nie podobają. Marzę o prostych.
Jesteś gorsza niż ja Ja to mam powody () ale Ty... wyglądasz jak modelka

A włosy masz bajeczne. Gęste, pięknie falujące i takie lśniące. A te z wierzchu zawsze są inne. Ja pod spodem też mam ładniejsze Też bym chciała mieć taflę. Jak noszę koczka przez 3 dni to są takie gładziutkie tylko co z tego, jak muszę je umyć i znowu to samo
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora