Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 14:11   #4905
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Wspaniałe zakupy Ekoampułki to już chyba zapas na rok...


Świetne zakupy Zazdraszczam w niedziele macałam świąteczną kolekcje Diora, ale cena lakierów 109 zł, powala...

Myszko
nie ma nic na zapas, ampułke nr 1 uzywam na dzien, 2ke na noc i serum pod oczy kremow nie uzywam obecnie żadnych, czkając na nowe ampułki zdenkowałam twarzowe mazidła


Twoje zakupy świetne

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
wow ale fajne zakupy

a co Ci robi to serum do ust?
i napisz coś więcej o ekoampułkach, poproszę
Milko

am[ulka anti age- zupełnie inna konsystencja niz jedynki, kolor buray zapach taki sobie -lekko smierdoli czymś szybko sie wchłania, cera nawilzona to tyle po kilku dniach uzywania.

serum pod oczy - niewielka ilośc potrzebna - bedzie wydajne. nawilza, więcej za jakis czas

serum do ust- dostalam probke, a wiadomo darowanemu .... uzylam raz i wow, zawsze mimo dobrej pielegnacji mam suchawe usta, a tu uzyłam na noc i rano ladne "mięsiste" usta, po kilkunastu dniach uzywania rano i wieczorem nie mam problemu z suchymi skurkami, usta pełne, nawilzone.

za to dostałam próbki balsamu rózanego i blyszczyka pomaranczoweego i dla mnie nie lubie smakowych mazideł do ust.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora