Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza - most wanted
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-04, 17:31   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - buffy :)

Jestem nienormalna [img]icons/icon10.gif[/img] , zabralam sie za Ciebie terazzz , hyhy [img]icons/icon7.gif[/img] i kilka propozycji juz dla Ciebie mam buffy [img]icons/icon7.gif[/img]
popatrz kochanie [img]icons/icon7.gif[/img]

w tym wątku wklejam tylko dwie foty , reszta w nastepnych [img]icons/icon7.gif[/img]nie chce Ci kazac scinac włosków, na krótko, bo nie [img]icons/icon7.gif[/img]sliczna jestes i mimo, ze masz pociągłą buzke ( zupełnie jak ja [img]icons/icon10.gif[/img] - tez mam pociągłą ) to ładnie Ci bedzie w włoskach dłuzszych [img]icons/icon7.gif[/img] moje zdjęcia pokazą tez, ze niekoniecznie kręcone [img]icons/icon7.gif[/img] choc w takich również jest dobrze osobom z pociągłą buzką, nie przecze [img]icons/icon7.gif[/img]

ok- no to propozycja nr.1 postrzepione do brody, bo jako posiadaczka pociągłej buzki mam dosc stylizacji- " na klasycznego pazia " i takich zdjec nie wkleje NAPEWNO [img]icons/icon7.gif[/img]

grzyweczka na bok ( zblizenie ) wystrzępione, lekko sicieniowane koncówki - bedzie Ci w niej super [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując