Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 12:35   #4914
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Hmmm, to w sumie niedobrze, ze jest w cieplej tonacji, ale z drugiej strony mam skore z rozowymi tonami, to moze u mnie bedzie dobrze wygladal

Ciekawe czy u mnie bedzie stacjonarnie dostepny, jak nie w Sephorze to gdzies indziej, ale bardzo bym chciala walentynkowe -20% na niego wykorzystac





I jak je oceniasz?
Jeszcze nie użyłam

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Proszę
No to rzeczywiście, jak sprawa jest małej wagi to skorzystaj z najwygodniejszej dla siebie formy.





U mnie ten Elixir nic nie robił Zdecydowanie lepiej spisuje się baza nawilżająca RBR ale też tyłka nie urywa





To zupełnie jak ja od x lat używam kulasków i nawet udało mi się wykończyć jedno calutkie pudło beżowych 03 , a zaraz denkuję Mythic 01. Na stanie mam jeszcze 3 inne pudła





A który podkład Smashboxa masz ? napisz coś więcej





Olu, a możesz coś więcej napisać o różnicach pomiędzy HD MUFE i Narsem ? Mam MUFE i zastanawiam się nad zakupem Narsa?
Też się chętnie dowiem,bo mam MUFE (miniaturkę co prawda) ale nie pogardze czymś lepszym.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora