Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-08, 09:56   #1788
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie szminki na ustach oraz małe zestawienie (foty robione rano w pracy ), może się przyda .
Zdjęcie nr 1 - od lewej: Feed the Senses, Myself, Flair for Finery.
Zdjęcie nr 2 i 3 - od lewej: Flair for Finery, Myself, Feed the Senses.
Co do szminki na ustach, to nie przestrasz się błysku na górnej krawędzi wargi - to nie perła ze szminki, tylko rozświetlacz KA, który czasem tam ładuję .

Subculture fajna, zainteresowałaś mnie . Jakoś dotąd nie zwracałam na nią uwagi, a mogłaby być fajna do tego typu szminek, jak wyżej .
Ależ pięknie ten kolor się u Ciebie prezentuje
Aż przetestuję go jeszcze raz, jak będę mieć okazję. Bo już go "przymierzałam", ale u mnie wyglądał fatalnie. Twarz robiła się jakaś rozmyta, zupełnie nie ten odcień.

Wzięłam:
musztardowy cień - jeszcze go nie testowałam
Pink Cult - początkowo bez przekonania, ale teraz jestem zachwycona, jak u mnie wygląda, to taka rozbielona wersja Breath of plum, chłodny i elegancki kolor
Next to skin - makówka mnie na niego namówiła i nie wiem sama...macham i macham tym pędzlem, a jest ledwo widoczny, do tego szarawy, brudny i mam wrażenie, że wyglądam, jakbym miała w tym miejscu zaniedbaną szarą skórę niby ma tworzyć taki cień, no ale jak zjaśnieję po lecie to może będzie lepiej wyglądał

Testowałam też:
Taupe - chciałam, ale już nie było jakoś bardziej przypadł mi do gustu, niż powyższy, tylko trzeba go delikatnie używać
Fun ending - bardzo mnie rozczarował, ociepla się na twarzy i tworzy zupełnie powtarzalny, nijaki kolorek...może warto by potestować z różnymi podkładami, ale wiadomo, nie miałam w salonie takiej możliwości; sam kolor na swatchu na dłoni śliczny

Na Animal Instinct nawet nie zerknęłam, a teraz tak kusicie, że żałuję W środę podjadę obejrzeć.
Wzięłam próbkę zielony olejek, Tranquil. Duuużo mniej wydajny i mniej przyjemny w użytkowaniu, niż bezbarwna wersja, także odpuszczę.
Zakochałam się za to w nowych kolorach różów mineralnych. Just a wisp będzie mój w pierwszej kolejności, tyle czasu szukałam takiego mroźnego odcienia.

Chcęlista się powiększa, a kasy brak, bo została na Asosie i Zalando, jeszcze Yankee Candle dobiłam. Do tego odwiedziłam Targi Mody w Soho i też sobie chciejstw narobiłam Tak pięknie wykonane i oryginalne rzeczy, do tego bez marż narzucanych w sklepach z rzeczami polskich młodych projektantów, a ja bez grosza Kupiłam tylko pierścionki, a reszta na przyszły miesiąc

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-09-08 o 09:58
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora