Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 13:04   #3916
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam niedawno Prime Water Smashboxa - tą i jako woda do odświeżania jest super - nic mnie nie uczula! a pod względem trwałosci i bazy będę ją testować już za tydzien w Izraelu
Ach... zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o pudrze G. chcę go
Wizaz nie pozwoli Ci zapomnieć. Ja sie nim nawet nie interesowałam, ale jak na wizazu zaczełam czytac regularne peany na jego czesc to mi sie chcica włączyła Wizaz to niebezpieczna rzecz

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ten puder?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
też nad nim myślałam, ale opinie na stronie ma
Ale za to na wizazowych wątkach zebrał świetne recenzje Dziewczyny są zadowolone i polecają


A ja sie jaram, bo wlasnie popełniłam zakup Melissek Najgorsze jest to, ze nie jestem pewna, czy dobry rozmiar, ale raz sie zyje Najwyzej sprzedam

Od rana zastanawiałam sie czy klikać, poszłam nawet pouzalac sie nad swymi dylematami do Tżta, a on na to:

"pokaze ci scenariusz
1. bedziesz myslec
2. ktos wykupi
3. zdecuydujesz sie ze jednak chcialas
4. nie znajdziesz nigdzie
5. zal i zgrzytanie zebow przez nastepnych 10 lat"



Racje miał, bo pare razy juz mi sie tak zdarzyło, więc kupiłam. Patrzcie jakie są piękne:
http://allegro.pl/melissa-vivienne-w...tml#tabsAnchor
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2015-07-08 o 13:05
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora