Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-11, 12:06   #715
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mnie wychodzi taką do naczyń bez problemu tylko taką normalną, nie z grubymi okami jak ser szwajcarski

Aga pamiętasz? (ja chcę moje kwadraciki )
Ale Ci pięknie w tych kwadratach!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

I wrzucam w załączniku biedy - to ta ładniejsza ręka
Takie biedy to ja mam po miesiącu odrastania, jeśli muszę ciachnąć na zero. A co masz na wskazówce i małym? Bo wpadło mi mocno w oko

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
CC Poetic Hues i CC Jackie Oh!
Wow, i jeden i drugi piękny i ze stempelkami też zacnnie


Od tygodnia jestem w UK, czas pokazać, co się u nie pojawiło przez ten czas:
- 2 od lewej dostałam, choć Top Shop sobie "zamówiłam" - rozczarowana jestem kryciem, po 3 warstwach dalej miałam mocne prześwity...
- 2 BarryM nabyłam w promocji, nachętniej wzięłabym 3 sztuki, jeszcze fiolet, ale może za jakiś czas po niego wrócę, ogólnie cała seria tych pasteli jak dla nie jest piękna
- i mój pierwszy Orly kupiony na carboot sale, krycie fatalne, po 3 wartwach dalej widzę swoje końcówki, choć dla otoczenia są pewnie niewidoczne. Mimo iż malowałam w ciągu dnia i zastosowałam top przyspieszający wysychanie, dziś obudziłam się z pościelowymi wzorkami...

I akcesoria ze sklepu "wszystko za funta"(wzięłam dla pędzeka do czyszczenia skórek)


__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora