Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaji - co sądzicie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-08, 14:14   #2616
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ania ale masz fajnie ja chcialam kupic ten na naczynka regenerujacy ale obawialam sie zapychania... gdzie moge dostac te probki?? niestety u mnie nie ma firmowego a ta promocja z mikolajem to tez obowiazuje tylko w firmowych sklepach ziaja?
Agiii to jest właśnie sklep firmowy ziaji i nie wiem czy gdzies jeszcze mozna dostec te próbki...może spróbuj napisac meila do Ziaji i poprosic konkretnie o próbki tego kremu-napewno mają i może wyślą ja nie mam problemów z naczynkami ale moja mama tak i ona bardzo chwali ten krem ja uzyłam go sobie ostatnio tylko raz-tak o i z tego co zauważyłm to konsystecje ma lekką, przyjemny zapach, wchłania sie bardzo szybko i nawet mnie matuje a wiec wydaje mi się ze nie powinien zapychać...ale nie znam składu, a na próbkach (dziwne?) nie ma...A co do tej promocji to pewnie tez tylko w firmowym ziaji!

A żele do intymnej które dostaje w próbeczkach są bardzo praktyczne bo szczególnie w lecie wyjeżdzając na kilka dni wystarczy kilka wrzucic do kosmetyczki dostaje zawsze z nagietkiem, albo ruminkiem- nagielkowy dla kobiet dojrzełych niby, ale używam i lubie, ruminkowy tez w porządku-ogólnie lubie ziołowe płyny, choc konsystencja mogłaby byc bardziej gęsta...
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora