Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 09:51   #411
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś przetestowalam kolejne dwa kolory podkładów - Light Olive i Sunkissed Fair. Light Olive bardzo na mnie ściemniał, zrobił sie ciemniejszy niż Light. Mam też Winged Butter i niestety ten też źle na mnie wygląda Trafiłam z jasnością podkładu niemal perfekcyjnie w Sunkissed Fair, ale problem w tym, że on jest lekko różowy, a ja potrzbuje żołtego. Czy któraś z was ma może Sunkissed Fair i ma porównanie do Fawn? Gdy będę robić następne zamówienie zostanie mi do wypróbowania właśnie Fawn i mam nadzieję, że w końcu trafię na mój kolor.

Dziś też wypróbowałam puder Natural Reflections Light. Pomimo tego, ze wydaje się bardzo jasniutki - ciemnieje

Soft Bronze jest genialny! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Od dawna poszukiwałam pudru do modelaowania twarzy, a większość brązów do tego przeznaczonych jest za ciemna dla bladolicych. Ten jest świetny! Naprawdę delikatny, nie odcina się od skóry. Myślę, ze zostanę przy nim na dłużej

Róż Soft Touch jest bardzo delikatny i bardzo jasny. Na mnie prawie w ogole go nie widać A ja lubię, gdy róż jest widoczny. Moge go z powodzeniem stosować jako rozświetlacz, ale jako zwykły roż się nie sprawdzi. Jest to chyba wersja dla baaardzo jasnej cery.

Co do pędzli, ścięty jest bardzo miły, ale dla mnie trudny w użyciu. Myślę, ze to dlatego, ze przyzwyczaiłam się do twardszego włosia, a to jest tak miękkie, ze musze robić mniejsze, deliktaniejsze ruchy koliste. Ale przyznam, ze podkład nakłada się (na mokro) o wiele lepiej niż kabuki inglota. Podkład jest lepiej stopiony ze skórą, aczkolwiek na początku sprawia wrażenie, jakby miały być smugi. To jednak po chwili mija i powierzchnia pięknie się wyrównuje pod wpływem ruchów pędzla. Wypróbowałam też kabuki. Bardzo przyjemny w nakładaniu pudru

mam jeszcze pytanie do was. czy można zamówić dwa zestawy bezpłatne, czy wolno tylko jeden na jedno zamówienie?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora