Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doradźcie fryzurę dla mnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-26, 17:46   #3
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Doradźcie fryzurę dla mnie!

Cześć Dahab

takie rzeczy to nie tylko w erze
Oto kilka moich rad:

- skoro Twoje włoski są proste same z siebie, trzeba to wykorzystać i wybrać fryzurkę, która najlepiej pasuję do prostych włosków!

- grzywka - jakie masz doświadczenie z grzywką? masz wysokie czoło, które świetnie by wyglądały z grzywką. tylko jaką?Jesteś młodą i ładną dziewczyną, jeśli chcesz podkreślić oczka mogłaby być grzywka półokrągła. Jeśli jednak nie masz do niej przekonania możesz spróbować grzywkę na bok. jeśli by ci się nie podobała, to możesz ją łatwo zapuścić.

- loczki - a co powiesz na takie "szaleństwo" jak trwała? Może nie teraz ale kiedyś świetnie byś wyglądała w ładnych loczkach, a takie włosy jak Twoje stworzone są do trwałej - nie puszyłyby się i dobrze układały!

- ścięcie - fryzurki które wybrałaś są fajne i nie są takie trudne do układania. Ale musiałabyś je codziennie smarować pianką, żelem lub innym specyfikiem. Jeśli nie będzie to stanowiło dla Ciebie kłopotu - możesz się zdecydować.

- kolor - masz ochotę na jakąś zmianę kolorystyczną? Ciekawie byś wyglądała w trochę żywszym kolorze. Ale nie wiem czy koloryzacja Cie interesowała.

- brwi - troszkę musisz poprawić kształt brwi, teraz są jakieś za okrągłe.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując