Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 22:55   #1385
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość

Mi też się tak kiedyś wydawało, a składowisk w łazience nie cierpię. Fajnie jest umyć się od stóp do głów tym samym albo maznąć, ale jednak wyspecjalizowane kosmetyki sprawdzają się lepiej, bo nie wszystkie kremy do twarzy mogę stosować w okolicach oczu (bo podrażniają, są zbyt tłuste, powodują opuchliznę i prosaki, mają złą konsystencję i żeby je zaaplikować trzeba ponaciągać skórę, nie zawierają składników łagodzących czy niwelujących cienie etc.), żele do mycia ciała nie zawsze się nadają do włosów, bo sprawiają, że są one matowe albo je obciążają, kosmetyki do ciała nie nadają się do twarzy, bo są zbyt mocno perfumowane i mogą powodować trądzik albo podrażniać oczy przy demakijażu), do rąk potrzebuję kosmetyków z porcją gliceryny i takich, które będą się szybko wchłaniały etc.
A tusz z końcówkami do dolnych i górnych rzęs znam.
Oczywiście trudno ci nie przytaknąć, dobrze wiem że nie wszystko nadaje się pod oczy np kremy z filtrem których używam do twarzy pod oczy są do bani. Jednak muszę przyznać, że odkąd analizuję sobie składy i sięgam po te bardziej naturalne, o prostych składach kosmetyki to ich wielofunkcyjność jest dużo większa i efekty dużo lepsze. Nie mówię też że jeden krem do wszystkiego wystarczy. Oczywiście że nie Różne też są skóry, ich wrażliwość i problemy, ale na pewno krem do stóp na pryszcze się nie sprawdzi itp.;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując