Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 06:56   #1688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
na mnie sol kuchenna chyba nie bedzie dzialac zbyt milo, a przydal by mi sie jakis scieracz do twarzy


mam tez pytanie do dziewczyn, ktore uzywaja olejku z drzewa herbacianego czy Wy po nalozeniu g np na noc, lub rano pod krem/podklad macie gdy zmywacie makijaz/twarz wieczorem takie hmm wysuszone cos jakby maly kamyszki ? nie umiem tego opisac ale gdy wzielam przetarlam to reczniczkiem to tak jakby to byly takie male wagierki juz na wierzchu, niektore nawet wylazily mi ze skory tak, kurcze nie umiem tego opisac, ale przetarlam mocno recznickiem tak jak radzi mi Korah i zniknelo to wszystko 'suche', tez tak macie?
Nie mam.Ja w ogóle nie widzę działania olejku herbacianego.

Wczoraj zrobiłam peeling sól+olejek herbaciany,tarłam może z minute z dużym uwzględnieniem nosa(bo miałam ciut czarnych krop)i tak mnie twarz bolałajak woda mi po niej leciała z prysznica to sprawiało mi to ból;/Nigdy po niczym tak nie miałam.
Jednak rano patrzę nos mam czyściutki,ani jednej czarnej kropki-więc próbujcie,bo u mnie rewela.I w ogóle buzia jasna,oczyszczona,ładna:e hem:
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując