Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerały z UK Earthnicity
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 07:43   #12
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Pinupxgirl, dziękuję, że napisałaś. Chociaż aż ciężko mi uwierzyć w twoją recencję. Zbieram się do zakupu próbek, płaci się przez Paypal? Mogłabyś jeszcze dodać czy masz jakieś większe problemy z cerą? I jaki masz odcień - czy jest podobny do któregoś z edm?
Co do platnosci nic nie moge pomoc, bo ten podklad dostalam w prezencie. Nie mam problemow z cera, ale jej koloryt wymaga ujednolicenia, tego glownie oczekuje od podkladu. Z EDM uzywalam najjasniejszych odcieni, nie pamietam konkretnych nawz kolorow. Korektora EDM uzywalam w odcieniu Intensive Fair. Z Earthnicity idealnie wspolgra z moja karnacja Alabster, czyli ich najjasniejszy odcien.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Olka,
ja byłam zaintersowana kiedyś zakupem podkładu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, że chciałabym tylko albaster - ale mogłabym go wziąć z Tobą na pół (i przesyłka zawsze o wiele tańsza niż w pojedynke ) - bo to jest 30g pudełko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za dużo No chyba, że tak jak Pinupxgirl pisze jest małowydajne - ale jak mi się spodoba i będzie taaaaakie rewelacyjne, to można zamówić wówczas całe

Chyba, że Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to możemy pomysleć o całych pudłach dla każdej odrazu
Pudelko faktycznie ma 30g, ale samego podkladu jest zaledwie 9g, co jest niewielka iloscia moim zdaniem.
Each foundation comes in a 30ml sifter jar containing approximately 9g of mineral powder. (przeklejone ze strony producenta).
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-10-21 o 07:46
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując