Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 14:59   #899
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

beautyforum.de

ja juz nie woze z Pl kosmetykow. Owszem cos mam, ale to nie sa rzeczy, ktore musze miec. Mineralny cien czy roz na dlugo starczy, wiec ok, a olejek do wlosow, tez to nie jest mus. Poza tym te rzeczy sa z wymienki, nitktore przyslane na niemiecki adres, a niektore na polski jak akurat jechalam do PL.
No i ja tylko nature uzywam( za malymi wyjatkami), wiec tym bardziej rynek niemiecki jest bardzo dla mnie szczodry


mhm, no wlasciwie masz racje. ja co prawda udzielam sie na dwoch polskich forach, jednym jest wlasnie W. i tutaj takie rzeczy sie dzieja, na tym drugiej juz nie, a jak sie cos zdarzy, to wlasnie zaraz jest tlumaczone o co chodzi i przepraszane, ze sie czlek moze zle wysloil i inaczej zostalo zrozumiane i po klopocie. Nie ma wywlekania tego w przyszlosci itd.
a te wszystkie gazety i inne netowe strony, to jesli cos przeczytam, to dlatego ze ktos cos o tym wspomnial i podal link do strony, ale sama nie mam tam konta i sie nie udzielam.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-20 o 15:01
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora