Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 08:44   #814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
płacił 200 dolców plus jakieś extrasy, nie wiem dokładnie bo jak zaczął omawiać szczegóły ze sprzedawcą to wreszcie wybiła dziesiąta i wybyłam przeszczęśliwa do sephory obok
na pewno na abonament, bo zostajemy w tej firmie która je ma, podobno bez abonamentu nowa czwórka kosztuje 500-600? Mówił mi dokładnie ile, ale mi to jednym uchem wpada drugim od razu wypada
a z ładowarką chodziło mi o samochodową, której w oryginalnym zestawie nie ma ( wstyd!!!) i sklep apple miał jakieś dwie marki które by niby pasowały, ale okazało się że ta którą chłop wziął nie łączy dobrze z telefonem, przez taką zewnętrzną obudowę telefonu ( tzw bumper) po prostu nie wchodzi do końca w dziurę w telefonie i przez to się nie ładuje - dlatego musi pojechać sprawdzić tą drugą albo oddać i poczekać aż firma orygialną wypuści
normalna ładowarka "gniazdkowa" działa ok
Monik, dziękować za wyczerpujące info. Ale to nie tylko ipek nie dodaje ładowarek samochodowych, jak kupowałam Omnię2 kiedy weszła na rynek, to też nie było jeszcze iryginalnych samochodowych, nie mowiąć, ze do zestawu nie dodaja
A teraz sie przymierzam do ipka własnie, może za pół roku, jak cena zleci, albo nawet później
A Kochana, jak to jest z traceniem tego zasięgu w 4? Bo już mity i legendy krążą o tym wszędzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując