Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-27, 08:56   #900
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
To gratulacje . U mnie od 3 dni wszystko się goi bo okres się skończył. Zrobię badania a w tym czasie jakiś zwykły kremik do cery trądzikowej kupię, albo będę używać effaclar z czymś nawilżającym bo on mimo wszystko mi suszy skórę, co ją prowokuje do wydzielania sebum. Zamówiłam filtr 50, i powinien być u mnie jakoś w poniedziałek, od stycznia cały czas używałam filtr 20 (w kremie na dzień) i dobrze chronił moją skórę. Coś czuję że czeka mnie obciążenie finansowe co do tych badań.. Ja używałam kremu peelingującego z Pharmaceris 5% kwasu migdałowego, i w czasie 3 miesięcy wyciągnął mi tylko trochę zaskórników na brodzie i policzkach, no i zmniejszył niektóre przebarwienia. To wszystko. Może po prostu kwasy na mnie nie działają.
Mi kwasy również nie służą, a w dodatku nie znoszą ich moje naczynka. Również robiłam badania, niestety żaden lekarz nie rzucał skierowaniem, jedyne za co nie płaciłam to badanie za krew/mocz. Badania na hormony/ tarczyce/ bakterie musiałam opłacić sama. Mimo wszystko uważam, ze warto było, mimo, ze nadal nie wiem co wywołało trądzik na brodzie, mam swiadomosc, ze to nie było nic bardzo poważnego. Byc może stres ma tak destrukcyjny wpływ na moja cerę, zwłaszcza, ze jestem tegoroczna maturzystka.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora