Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chora na PCO zespół policystycznych jajników
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-04, 17:13   #1
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77

Chora na PCO zespół policystycznych jajników


Czesc Wam wszystkim.Pisze bo chciałam ustrzec co niektóre dziewczyny które zwlekają z wizytą u ginekologa...otóż ja mam 22 lata i dopiero teraz pierwszy raz byłam u ginekologa noi na dodatek niedojrze pierwsza wizyta to jeszcze takie wieści...:-(Doktor stwierdziła u mnie własnie ten zespół policystycznych jajników...widziałam na monitorze wszytsko i wytłumaczyła mi o co chodzi...moje objawy to nadmierne owłosienie, brak okresu od dwóch miesiecy i osttanio śluz koloru najpierw czerwonego potem brązowego..Myslałam na poczatku ze byc moze jestem w ciązy no ale okazało sie co innego.Jestem teraz załamana i zarazem zszkowana taka wiadomościa bo bede musiała brak piguły anty a jestem na diecie i napewno spowrotem przytyje a po drugie tzn to co dla mnie najwazniejsze nie wiem czy uda mi sie zajsc w ciąże...;-( mówiła mi ze to mozna stwierdzic dopiero po dwóch latach starania sie o dziecko ale wczoraj przeczytałam wszytsko o tej chorobie i na internecie pisze ze jest najczestsza przyczyna bezpłodnosci:-( noi tego sie nie wyleczy tylko mozna leczyc zeby nie zrobił sie nowotwór...nie wyobrazam sobie zycia bez dziecka i to własnego!!!!!


Jeśli jest ktoś kto cierpi też na taka chorobe prosze piszcie bo chce o tym porozmawiac z kims i wiedziec jak najwiecej czy faktycznie tak jest z ta ciążą i ogolnie....:-( bo brakuje mi juz sił bardzo sie boje:-(
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując