Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-14, 11:47   #3814
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Zmywam wszystko micelem z Garniera a potem myję twarz żelem i wodą (żel najczęściej z Yves Rocher).
O demakijazu nie pomyslalam, wydaje mi sie ze porzadnie doczyszczam skore
Hmmmm... Czyli raczej zmywasz dobrze. Ja nie wiem co te podklady maja w sobie i co konkretnie Cie zapucha, pociesze Cie tylko ze mam podobnie, true match mnie nie zapychał ale prawie kazdy podklad przy codziennym stosowaniu to robi. Skora nie lubi dodatkowych warstw.

Polecam ten wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574791&page=97
Podczytaj, duzo dziewczyn ma taki problem.

Z podkładów które mnie ńie zatkały a były dość niedrogie to wake me up ( nie wiem czemu tego nie zrobił ) oraz bialy Inglot , zamowilam go ponownie

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Polson Pokaż wiadomość
Hej kochane! Opada juz sił w walce z trądzikiem... Raz jest "super", bo nie ma ropnych chrost, ale zostaje mocne zaczerwienienie twarzy, ktore jakos tam maskuje. Poprawę widze po tym, jak odkładam podklad, ale przez dwa ostatnie dni byłam ciagle poza domem, a wstydzę sie wyjsć bez makijażu i mnie wysypało. Dlatego szukam jakiegos fajnego, lekkiego, niekomodogennego podkładu- jasnego i bardziej wpadającego w żółty odcień. Stawiam na pielęgnacje apteczna, wiec i podklad miłe widziany z apteki możecie cos polecic? Dodam, ze bardzo mocno przetłuszcza mi sie skóra na czole (tylko tam mam problemy z trądzikiem) i po 2-3h od nałożenia makijażu musze używać bibułek
A minerały?? Nie jestem ich fanka ale mogą pomóc przetrwać najgorszy okres.

Tobie również polecam podczytać ten wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574791&page=97
Grupa wsparcia i kopalnia wiedzy

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no ciekawa jestem strasznie wczoraj wysłali to najpóźniej jutro powinnam mieć
Tez jestem bardzo ciekawa
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora