Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 12:57   #151
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Agnieszka rozumiem to pragnienie..wystawic twarz do slonca chocby na chwile niech piesci cieplem a wiatr smaga polika..kiedys tak lubilam w niebo patrzec..chmurki podziwac..dzis znam to uczucie rozgoryczenia i strachu ktory we mnie jak slonce opiera mi sie na twarzy..Cati to w szoku jestem ze cosmelan nie pomogl nic a nic..chcesz troche pigma do przetestowania??? czy uzywanie teraz neostrady jest bezpieczne???? ten filtr co tak chwalicie jest stabilny?? jaka to pelna nazwa?poczytam wypowiadam wojne krostka i zakupilam srebro koloidane do przemywania twarzy oraz SILICOSAN - trudna cera trądzikowa naczynkowa i PROSZEK ZASADOWY z Inuliną do picia..zobaczymy..nigdy w zyciu na plecach mi pryszcze nie wylazily a teraz mam i mnie wkurzaja..Szatanka jak nowa fotke nabyje to wstawie na nk lico do ogladniecia

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Sucha mam kolezanke sliczna dziewczyna i od lat czekoladka ma 32 lata i co juz widac to szyja..szok..szyja 80 latki..strasznie..jednak czasy z parasolkami powinny byc naszymi..my laski nie w tej epoce jestesmy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując