Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czerwone szorstkie swędzące plamy na twarzy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-12, 09:29   #21
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: czerwone szorstkie swędzące plamy na twarzy :(

Cytat:
Napisane przez sojerss Pokaż wiadomość
witam
hmmm...tak jak napisalam badania hormonalne tez mialam robione i sa one w normie.te plamy sa dziwne bo raz bardziej wpadajace w braz a raz bardziej czerwone wczorwj odwiedzilam zielarza i dala mi masc o nazwie termontillae ze niby schodza czerwone plamy,byla taniutka wiec wzielam (ok.3 zl) ale nie wiem juz sama...
a co do mojej dziety to jem platki owsiane na sniadanie z mlekiem 1,5 % ,czasem banana jablko truskawki,kawa rozpuszczalna bez cukru-ktorego zreszta nie uzywam,jajecznica z pomidorem,rozne salatki z warzywami typu pomidor ogorek papryka ,piers z kurczaka gotowana,ryz brazowy,czasami kasza gryczana,ciemny makaron,chleb razowy lub pieczywo wasa,serki typu almette,twarozki,praktycz nie nie jem slodyczy,zupelnie nie jem ziemniakow,bialego pieczywa,malo maki,jogurty danio,albo naturalne z owocami czasami jogurty owoce lesne albo musli.
praktycznie jem mniej wiecej wszystkiego po trochu wiec juz nie wiem co moze mi szkodzic i od czego mi to wyszlo bo tak jak wczesniej pisaliscie dermatolodzy mi nic nie stwierdzili!!!tylko tyle ze to stan zapalny skory,ale te wszystkie masci,kremy itp. nic nie daja
a i biore tez tabletki niverosin na naczynka bo mam ich troszke ale znikome na twarzy na skroniach no ale nie szkodza wiec biore.
piszcie prosze jesli faktycznie macie jakies szersze pojecie na ten temat
pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a zapomnialam o przyprawach no wiec...
uzywam bazylii ziol prowansalskich pieprzu ziolowego pieprzu cytrynowego kurkumy oregano zwykly pieprz warzywko i b.malo soli doslownie tylko do posolenia pomidora czy troche do jajek


a dodatki tak jak ww salaty kasze ryz brazowy swiezy szpinak i warzywa wszystkie praktycznie

no to by bylo chyba wszystko

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

a i jeszcze dodam ze alkohol pije okolicznosciowo ale za to duzo pale
ale co najwazniejsze ze przed pojawieniem mi sie tego cholerst.. to odzywialam sie podobnie tyle ze bardziej tlusto ale jadlam mniej wiecej tak jak teraz a pale od 10 lat wiec raczej to tez nie ma znaczenia

Proponuje skupić się na oczyszczeniu organizmu, a że długo palisz to tym bardziej się przyda ;-) Grzyby które są w jelitach mogą siać duże spustoszenie na naszej skórze. Dlatego polecam terapie antygrzybową. Czyli odpowiednie, zdrowe jedzenie plus suple które wspomogą Twój organizm.
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując