Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 16:13   #4417
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, przez wyjazd z kraju problemy z cerą zeszły na dalszy plan, ale jednocześnie jej stan bardzo się poprawił (m.in. pozbyłam się, oby na stałe, przebarwień pozapalnych ). A jednak powrót do domu zaowocował nagłym pogorszeniem cery, jest bardzo zanieczyszczona, pod palcami na całej twarzy wyczuwalne są grudki, bardzo widoczne są też zaskórniki. Moja pielęgnacja nie zmieniła się jakoś szczególnie - twarz oczyszczam micelem Biodermy, a następnie myję żelem z Eco Cosmetics i nakładam serum (wcześniej Skin Up Verony, od kilku dni Alluxe Anti-Aging Vitamin C), w między czasie zużyłam też tubkę Skinorenu. Poza zmianą klimatu i wody, nie widzę innego powodu, dla którego skóra mogła by tak oszaleć i nie mam też pomysłu jak ją leczyć (bo to że najchętniej wydusiłabym wszystko już teraz palcami dobrym rozwiązaniem nie jest) Raczej na pewno nie wrócę już do kwasów, zwłaszcza peelingów kręconych w domu, bo nic mi one nie dały, ale co mogę użyć zamiast nich? Może powinnam rozglądnąć się za jakimiś zabiegami u kosmetologa? Dziewczyny doradźcie coś proszę
Zastanawiałam się jakiś czas temu, gdzie się podziewasz, już myślałam, że na tyle zniechęciła Cię ciągła walka z trądzikiem, że dałaś sobie spokój z forum.

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, u której kwasy nie dały pożądanych rezultatów.
Skoro o zabiegach mowa, to może darsonval? Bo laser w gabinecie to już duży koszt, a efekt też niepewny.

Ja ciągle rozważam, czy sobie nie sprawić urządzenia do kawitacji/sonoferezy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora