Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 22:52   #181
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja też sie staram, ale, tak jak wcześniej wspominałam, nie otwieram ani tuszy do rzęs, ani błyszczyków, ani lakierów ani pomadek
Bo jeśli trafię na takie niezmacane to od momentu otwarcia już leci im termin przydatności do zużycia. O ile w kosmetykach pudrowych nie przestrzegam go bo nie ma co sie popsuć, o tyle tym kremowym kontakt z powietrzem po prostu szkodzi. I szybciej lądują w koszu, a po co ?
Podziwiam Cie. Mnie możecie ukamienować ale otwieram wszystko ( jeśli jestem zdecydowana na zakup). Jeśli płacę za produkt pełnowartościowy to taki produkt chcę! A patrząc, jak kosmetyki są traktowane przez niektóre klientki, jak i o zgrozo przez pracownice ( nie tylko nie reagują na otwieranie produktów pełnowartościowych ale same to robią) jest duża szans na zakup wymacanego produktu A jeśli chodzi o termin wazności to fakt, niektóre produkty się psują szybciej od innych. Ale i tak otwarty przeze mnie produkt po raz pierwszy dłużej utrzyma świeżość niż produkt przeze mnie nie otwarty a wcześniej otwierany ( i używany) przez innych.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A gdzieś jest już stacjonarnie ta limitka?
z tego, co wyczytałam na fb, będzie z dostępnością ciężko

https://www.facebook.com/photo.php?f...6089205&type=1
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując