Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 15:06   #2550
asienkaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam, również prosiłabym o analizę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Z początku opalam się na czerwono lecz później skórna nabiera takiego złotawego jasnego brązu.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Z daleka ciemny niebieski, taki morski kolor. Obwódka oka w tym samym kolorze lecz znacznie ciemniejsza. Z bliska przyglądając się widac wokół źrenicy lekkie plamki w kolorze zielono żółtym. Brwi i rzęsy gęste - czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Bardzo mało piegów i mało widoczne raczej w ciepłym odcieniu taki jasny brąz.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna jaki to kolor nie umiem w stanie określic dokładnie ale napewno chłodny odcień. Jak się rumienię to na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Moje włosy są w kolorze mysim, popielate. Taki średni kolor ale bliżej ciemnego.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Czerwony czasami jaśniejsze a czasami ciemniejsze, nepewno nie są różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Bardzo pasują mi szarości, czarny, odcień takiego brudnego różu, fiolety. Nie do twarzy mi w brązach, odcieniach zgniłej zieleni.
asienkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora