Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 22:09   #3160
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Ja również poproszę o analizę ;)

Cytat:
Napisane przez szpila1907 Pokaż wiadomość
Zamieszczam również zdjęcia...

1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się na brązowo, niekiedy jest to początkowo taki jakby siny brąz, ale potem już normalny brązowy


2.
Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Oczy zielone, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę(ciemną zieloną niekiedy czarną), ich kolor nie jest czysty(mają czarne kreski), brwi ciemne, rzęsy również

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe
ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Chyba beżowa, wpada w niebieskawy odcień. Rumienię się raczej na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz (trochę ciemniejsze od brwi), jeśli chodzi o odcień to zawsze były w jednolitym kolorze


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki jakby brudny róż (ciemne różowe z przebłyskami jasnego różu)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się we wszystkich kolorach dobrze
Wyglądasz na lato

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Dzieczywny mam pytanie. Robiłam sobie różne testy internetowe na określenie typu kolorystycznego. I wyszła mi mieszanka zimy-królewny śnieżki z latem (przewaga zimy). Możliwa jest taka mieszanina? I co w tym przypadku zrobić z kolorami - pozostaje chyba tylko metoda prób i błędów, bo nie ma ściśle określonych ram? :/
Jeśli wyszła Ci przewaga zimy to więcej kolorów będzie z pewnością pasowało Ci z palety zimy, a z lata te bardziej intensywne

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Witam.
Pisze jeszcze raz ,bo nie dostalam odpowiedzi
Przepraszam za zdjecie bez makijazu
Ale moze to Wam ulatwi
Wydaje mi się, że będziesz wiosenką
Kolory, które będą pasowały dla Ciebie to czyste ciepłe pastele- zieleń jabłka, młodej trawy, ciepłe słoneczne brązy, kremowy, beż piaskowy, czerwień koralowa, słoneczny żółty, jasny turkus, kolor bzu, fiołka.
Oglądałam zdjęcia z Twojego profilu, bardzo ładnie wyglądasz w pomarańczowym blondzie, doradzałabym farbowanie włosków we właśnie ciepłych, złocistych blondach.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aquestionforyou Pokaż wiadomość
dzięki . właśnie się nad tym zastanawiałam, bo mam różowe usta, reszta pasuje do zimy (poza brązowymi włosami, których odcienia nie określę)ale neonowe silne kolory średnio mi pasują. Ostatnio odkryłam, że ładnie mi w lekko przydymionych, zabrudzonych . to może jednak lato-zima?
A mogłabyś opisać swoje cechy urody?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę prosić o radę?
Jestem szatynką, moje włosy mają lekko złotawe refleksy, oczy zielone ze złotymi plamkami z ciemną, zielononiebieską obwódką , oprawa oczu ciemna, usta chyba bardziej różowe niż czerwone ale odcień dość ciepły. Opalam się raczej dobrze choć ramiona i plecy zawsze na początku na czerwono. Piegi raczej złotawe, bardziej widoczne latem. Z określeniem cery mam największy problem - to zależy od światła- ale wg mnie lekko brzoskwiniowa (chociaż pod oczami jest jakby niebieskawa) z tendencją do rumieńców, chyba czerwonych. Najlepiej czuję się w jasnych kolorach.
Prawdopodobnie łagodne lato
Kolory dla Ciebie to przygaszone, letnie pastele- cytrynowy, oliwkowy, kamienny beż, khaki, morski, kremowy, arbuzowy, szaro-niebieski, szary

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Witam! Czy mogłabym prosić także o analizę?


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, ale najpierw lekko na różowo, potem robi się z tego ciepły, złotawo-brązowy odcień
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)
Oprawa oczu jest dość jasna, jaśniejsza niż włosy; Oczy mają taki brązowo-zielony odcień, jakby ciemne khaki, z plamkami (właśnie pomiesznie tych kolorów i takiego jakby zgniłożółtego), ciemniejsza obwódka. Białko też nie jest jakieś bardzo kontrastujące.
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma żadnych.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
Jasny, dość chłodny, chyba porcelanowy raczej (większość podkładów jest za ciemna...)
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?
Brąz, który ostatnio chyba sam się zaczął rozjaśniać do rudości (?), Zawsze był taki dość mysi, teraz robi się jakiś kompletnie dziwny i chyba konieczna będzie farba.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny, beżowo-różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Chyba najlepiej czuję się w bieli, czerni, szarości, granatach, ogólnie dość spokojne kolory- mam często wrażenie, że inne mnie przytłaczają. Ostatnio zauważyłam, że źle wyglądam w beżu.


Gubię się w typach kolorystycznych, nie wiem jakich odcieni kosmetyków używać

Jeśli chodzi o zdjęcie, to mam aktualnie tylko takie w makijażu i sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że będzie pomocne.

Dostępne jest tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1268519924


Wydaje mi się, że będziesz mocną jesienią
Kolory dla Twojego typu to kolory ziemi, brąz czekoladowy, kawa z mlekiem, żółtooliwkowy, średni turkus, średni granat, czerwień oranżowa, pomidorowa, biel kości słoniowej, biel śmietanowa, brąz miodowy, jagodowy, zieleń groszkowa, złoto.
Kolor włosów świetny- nie zmieniaj!;-)
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora