Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 11:12   #3402
martulka666
Raczkowanie
 
Avatar martulka666
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 160
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również chciałabym prosić o pomoc Mam pewne podejrzenie ale proszę o poradę ekspertki ;D !

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Odp. Opalam się ciężko, a nawet bardzo i na czerwono (przez co staram się nie opalać) - moja opalenizna bardzo rzadko brązowieje i jeśli już to na bardzo krótko.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Odp. Moje oczy są brązowe, mają ciemniejszą obwódkę - kontrast między tęczówką a białkiem. Zdecydowana oprawa oczu.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Odp. Mam kilka sztuk na nosie i są szaro-brązowe.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Odp. Maja skóra ma jasny odcień, chłodny porcelanowy. Rumienie się w mało komfortowych sytuacjach, kolor jest pośredni między czerwonym a różowym.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Odp. Moje włosy są ciemnobrązowe, nie mają żadnych przebłysków.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Odp. Zimny, ciemny róż.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Odp. Lubię kolor czarny, szary, czerwony, turkusowy, bakłażanowy
Nie lubię brązowego, złotego, żóltego


Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam
martulka666 jest offline Zgłoś do moderatora