Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 15:36   #3684
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Orlaith Pokaż wiadomość
Ponawiam
Nie zauważyłam, że są zdjęcia
Możliwe że lato ale faktycznie więcej zdjęć bez makijażu i w zbliżeniu by się przydało

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Cześć.
Też mam problem z określeniem swojego typu urody. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc z waszej strony. Pomożecie?



1.Opalam raczej się słabo. Ale dopiero po opaleniu się moja cera ma normalny kolor a nie jak zwykle bardzo jasną. Jak się już opalę to raczej na odcień beżowawy.

2. Oczy niebieskie, ale nie intesywnie, czasem mi się zdaje że są lekko szarawe. Obwódka tęczówki jest ciemniejsza. Dodatkowo wokół źrenicy mam żółtą obwódkę. Plamki są i mam wrażenie że też są żółtawe.

3. Piegów nie mam

4. Nie do końca wiem jaki mam odcień cery, ale bardzo jasny. Rumienię się bardzo rzadko a jak juz to na różowo.

5. Włosy jasny brąż z ciemniejszymi refleksami. W słońcu mienią się na złotawo a jak jest bardzo pochmurno to widać w nich odcień rudego . Nie wiem jakim sposobem skoro ich nigdy nie farbowałam.

6. Jasne, różowy wchodzący lekko w czerwony

7. Najlepiej czuję się w intensywnym granacie, fiolecie, bordo. Ostatnio dokryłam że dobrze mi takze w miodowym.

Na zdj mam pomalowane usta pomadką niby bezbarwną, ale jednak trochę zmienia mi kolor ust.
Chyba lato


A do Czarnusi - ciężko mi stwierdzić. Może jakieś zdjęcie bez makijażu i w dziennym świetle?...
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40

Edytowane przez honey pie
Czas edycji: 2010-11-03 o 15:39
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora