Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 14:28   #4885
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Holu
Damon


Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Bardzo miłe Tak się zastanawiam czy oni czasami nie zrobią na ampułki promocję na miesiąc listopad, więc myślę czy wstrzymać się z zamówieniem do drugiego listopada czy zrobić już jutro Gdyby zrobili tą promocję, to zakupy byłyby jeszcze milsze

Baza Chanel fajna - nawet potem zakupiłam pełny wymiar

A co do filorgi, to naprawdę polecam. Ja jestem wrażliwcem i bałam się tych kwasów, ale kremik jest bardzo delikatny i co najważniejsze działa. Jak chcesz, to mogę Ci podesłać go trochę na spróbowanie Opakowanie jest wielkie i starczy mi na długo, więc mogę się podzielić
Iwi nie wiem jak z promocjami na p&r, swoja droga rozkrecili sie z promocjami nareszcie co miesiac cos tam robią

nie doradze z zamówieniem...

ja właśnie z kwasami nie miałam styczności nigdy, jakos nam nie po drodze było, kiedys w S dostalm próbkę i właśnie używami włsnie mi sie bardzo podoba rano cera po nim

Iwi dziekuje za propozycje próbki ale kupie w listopadzie jakby Ci w oko w fajnej cenie z turbo rabatem wpadł to prosze o cynk
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora