Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 18:14   #5484
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Widziałam to zdjęcie.

Jesteś pewna, że korektorowe? Tego maca musiałaś używać ostrożnie. Zimy nie mogą sobie po prostu "wymazać" ust cielistą szminką, usta muszą się różnić kolorem od twarzy chociaż trochę. Jeśli jest ci naprawdę dobrze w takim makijażu "korektor na ustach" to by raczej sugerowało lato. Ale oczy masz takie zimowe... chyba że tylko na zdjęciach.

Powiem ci, że mało mi te zdjęcia mówią, pewnie przez makijaż. W sumie możesz być każdą zimą.

Jasne usta najbardziej pasują chłodnym zimom, ale też nie mogą być "wymazane".

Jeśli chcesz, możesz mi wysłać zdjęcie bez makijażu. Możesz też po prostu zrobić sobie próby kolorów ale bez makijażu, wypróbuj wtedy kolory ubrań lub szminek.
no nie nakładam ich tak mocno tylko wklepuje żeby delikatnie rozjaśnić usta także usta kolorem od twarzy się różniły na pewno w jakiś sposób
kolor oczu mi dobrze wychodzi na zdjęciach- to taka zieleń właśnie, bo na żywo w sztucznym świetle jak się człowiek nie przyglądnie to wyglądają jak brąz ale wszyscy z góry zakładają, że to brąz bo mam ciemne włosy więc to już "niemożliwe" żeby oczy miały inny kolor

bez makijażu też mi najlepiej w takich mocnych kolorach jak ciemna czerwień, śliwka, ciemny fiolet, indygo, jak mam coś jaśniejszego czy ciepłego to wydaje mi się, jakby moja skóra nabierała różowego pigmentu:/ a tak to wygląda na taką jaśniutką jak u królewny śnieżki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora