Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-04, 22:07   #2808
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
wiem, że to niezdrowe dla organizmu, ale czy możliwe jest "pominięcie" dwóch okresów pod rząd jak się zażywa środki antykoncepcyjne? Ostatnio musiałam przesunąć okres, teraz sobie wyliczyłam, że musiałabym w tym miesiącu również przesunąć okres, bo w innym wypadku w połowie wakacji w Egipcie dostanę okres
Cóż, wiadomo, że takie samoregulowanie okresu najlepszym wyjściem nie jest, ale z drugiej strony już same tabletki nie pozostają bez wpływu na organizm. W każdym razie znam dziewczyny, które te 2 czy 3 razy przerwy nie zrobiły i jest ok

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Może ktoś mi powie co zrobić zmoją nadopiekuńczą mamą.. jestem jedynaczką odkąd pamiętam nie moge nigdzie chodzić sama dalej niż na moim osiedlu mam 16 lat. Męczy mnei już to bo nie moge nawet pojechac do supermarketu do któregosą trzy przystanki autobusiem!! wszedzie się wlecze ze mną mama i babcia. Po wakacjach idę do liceum i mama się uparła że przez pierwszych kilka dni będzie ze mną jezdziła babcia autobusem żebym się " przyzwyczaiła" a to przecież jej wina ,że mnie wcześjienj nei przyzwacaiła że nigdzie nie mogłam sama jeżdzić ani nic. Sprawa ta też niby tyczy się mojego zdrowia i czasami zdarza mi się zemdleć ;/ to rzeczywiscie prawda ,ale przecież nie czuje się żle codziennie. Pliz pomóżcie.
A słuchaj sprawdziłaś jakie są przyczyny tych omdleń? Ja się często źle czuję ze względu na niskie ciśnienie, koleżanka miała anemię gdybyś wiedziała, o co chodzi i jak z tym walczyć, wytrąciłabyś rodzinie z ręki spory argument za prowadzeniem Cię za rączkę
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora