Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 13:49   #24
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Droga Mario 221 znowu bede Cię maltretowac chciałam się spytac co sadzisz o tym aby stosowac naraz loxon pomieszany z atredermem, lotion seboradin niger i talike na porost brwi oczywiscie w kilkugodzinnych odstępach czasu??? Chciałam jeszcze spytac lu procentowy byl ten atredem który dolewalas do loxonu i w jaki sposób do dolewalas? ktos wczesnij pisal ze dolewa łyzeczke atredermu do loxonu? ale jak ? tylko jedną małą lyzeczkę ( nie stołową) na całe opakowanie loxonu? wlac tam do srdka i pomieszac tak dobrze zrozumialam??? chciałam jeszcze spytac czym wykonujesz masaz brwi i ile razy dzienie ?????? masujesz brwi zaraz po zaaplikowaniu wcierek?słyszalam ze szczoteczka do zębów z miękkiego włosia doskonale sie nadaje do masażu brwi bo poprawia mikrocyrkulacje i takie tam acha i ile czasu wcierac ten loxon i inne wcierki (ile minut dokladnie?) słyszalam tez ze wcieranie wazelin w brwi pomaga na porost
ile razy dziennie wcieralas ten loxon z atredemem? jakie ilosci ? bo ja maczam patyczek do uszu w loxonie i delikatie wcieram przez 3 mnuty po czym znowu maczam patyczek w loxonie i znowu wcieram w brwi tylko ze za drugim razem to juz delikatnie piecze? i moje pytanko wcierac raz czy dwa razy?
a ogólnie na dzien ile razy? po jakim czasie zauwazylas poprawe po stosowaniu loxonu z atedermem?
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując