Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 06:39   #1928
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo jesteś moim guru
a co do anti aging to masz rację, coś musimy dla siebie robić, nawet w naszym stanie
Ale żadne tam ze mnie guru Jakbyś miała coś jeszcze do obgadania "niefiltrowego" to dawaja na priv;D

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym porannym teście Anthelios chyba wyprze inne filtry mam porównanie z Iwostin solecrin spf 50+ (biała, tłusta pasta), Soraya spf 30 (zapychał,migruje do oczu) Stary anthelios fluid wersja barwiona i extreme (jak pisałam , nie ciekawe) Anthelios dry touch spf 50+ (gorszy od fluidu) Ziaja matująca i antyoksydacyjna (dla mnie to te same kremy,lepkie, nie nadały się pod makijaż, ciężkie do zmatowienia) SVR anti-aging defense spf 30 (bieli, lepki, po nałożeniu pod makijaż przez pierwsze 2h wyglądałam na 20 lat starszą) Bioderma anti-age spf 30 (również bielił, i jednak tłuścił), Lierac sunific extreme spf 50+ (czuć go było na twarzy, po nałożeniu przepisowej ilości dawał efekt smalcu na ) przy okazji używałam też takich filtrów jak Dax, Lirene itp. ale w moim odczuciu nie są warte uwagi, ostatni Vichy capital soleil spf 50 - fajny, komfortowy , trochę bieli. Nowy anthelios wchłania się dłużej niż emulsja Vichy, ale daje poczucie komfortu jak po zwykłym kremie, wiadomo przy tak duzej ilości nawet krem nawilżający nie wchłonił mi się do matu,nałożyłam na niego makijaż - podkład Estee Lauder double wear i puder jedwabny . Gęba wyglądała w końcu normalnie, żadnego ciasta w ciągu dnia musiałam zrobić jedną poprawkę, ale przy mojej przetłuszczającej się skórze u mnie to normalne.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------


i pomyśleć że nigdy sama bym już go nie kupiła, gdyby nie wasze opinie
Jestem właśnie ciekawa jak sprawdzi się w połączeniu z serum. U mnie filtry nie chcą się wchłaniać jeśli zaaplikuje coś pod spód
O jaaa jaka Ty jesteś doświadczona! Przy okazji zrobiłaś mi niezłe kompendium, widzę, że mamy podobną cerę, więc wiem już, czego na pewno unikać. Ja spokojnie nakładam pod filtr serum [w tej chwili Phloretin CF], lekki żel-krem nawilżający i wszystko ładnie się wchłania, choć wiadomo - ta satynowa warstewka antka pozostaje na skórze. Myślę, że warto nałożyć serum, choćby po to, żeby coś pod tym filtrem się działo dobrego dla skóry
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora