Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc dla skóry suchej, błyszczącej, zaskórnikowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-08, 07:42   #3
maolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc dla skóry suchej, błyszczącej, zaskórnikowej

Mam bardzo podobną cerę do twojej, z tym, że mam wiecej blizn i przebawień. Długo wstydziłam się wyjść bez makijażu z domu, taak, wiem dużo kobiet ma ten problem, jednak na prawde te rozsiane po całej twarzy drobne krostki spędzaly sen z powiem :< dermatolog, kremy drogeryjne, apteczne ciagle to samo, raz lepiej raz gorzej ale wciaz nie zadowalajaco.. jak w koncu odpuscilam, stwierdzilam, ze trudno, moja skora taka jest nie bede z nia walczyc, stosowac tych wszystkich specyfikow, tylko oczyszczac i nawilzac. Tak zrobiłam, zaczełam używam micelara z xxx do skory wrażliwej (po prosu nie podraznia) i kremu odżywczego na dzien, i nic wiecej. I wiesz co, pomoglo mi to 1000 razy bardziej niż wszystkie inne kremy na przebarwienia, tradzik, niedoskonalosci. Sprobuj, moze tobie tez pomoze, wazna jest tez konsekwencja i przyzwyczajenie swojej skory do okreslonej pielegnacji a nie nakladane 5 kosmetykow na raz, z czego jeden ma matowic a drugi nawilzac. Dobry sklad, miej zapychaczy i powinno byc ok

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-09 o 00:00 Powód: Reklama.
maolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując