Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mydło siarkowe
Wątek: mydło siarkowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-30, 14:31   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez natasza2
A ja uwazam ze to mydło jest okropne Początkowo byłam nim zachwycona, nawet jego zapach nie był mi straszny, buźka jak z obrazka, krostki wygojone, było ich mniej, sebum zmniejszyło sie tak okropelnie wydzielać. Cud, miód i oreszki. A potem, oooooo matko! Wysyp krost jak nigdy przedtem. nigdy, przenigdy, nawet w okresie dojrzewania nie miałam takiego trądziku, aż tu nagle takie cos, cała twarz spowita krostami, których wczesniej moje oczy na mej twarzy nie widziały. Mydło odstawiłam jakies 3 tygodnie temu i do dziś moja twarz wyglada jak masakra, krost nie pozbyłam sie do dnia dzisiejszego. Grrrrrrrrrrrr

Mnie wcale taka reakcja skóry nie dziwi. Z ciekawości i ja spróbowałam mydełka. Niestety, to klasyczne mydlo, czyli mocno wysuszające i dla mnie jeszcze drażniące. Na początku skóra wygląda lepiej, bo mydło wysusza, ale potem cera broni się przed odtłuszczeniem i produkuje jeszcze więcej sebum, pojawia się więcej wyprysków - przykład modelowy. NIe mam zamiaru wiecej eksperymentować na zywym organiźmie, jesli ktoś chce może stosować mydełko do mycia pleców czy dekoltu ale przy twarzy zaleca pewną ostrożność. Najlepiej myć mydłem buzię raz dziennie i zakwasić potem skórę (tonikiem albo chociaż wodą z octem).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując