Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odpadające Tipsy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 18:31   #312
Misia1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 22
Dot.: Odpadające Tipsy

Hej dziewczyny ja tez dzisiaj miała taki problem. W sobote robiłam paznokietki pewnej dziewczynie a ona dzisiaj do mnie dzwoni ze cos jej kciuk odpadł. Troche to dziwne bo mam żele z IBD, stosowałam primer, tipsy mam bardzo elastyczne. Powietrzem nie podeszły, bo resztę obejrzałam tez. tylko kciuk odpadł a żel został na naturalnej płytce. Nie wiem bo jak pytała dziewczyne co się stało ze odpadł to powiedziała ze nie wie. Wogóle ciężka klientka bo jak nie wyciągała rak z lampy to znowu w włosach cos robiła buuu. A na dodatek jak przyszła na poprawke to jak sie okazało to cos chyba dłubała przy paznokciach bo jak sie pytałam czemu takie sa matowe skoro się ładnie błyszczały to ona na to ze je sobie zmatowiła i pomalowała lakierem. Co o tym sądzicie?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Normalnie przedtem dziewczyny miały tipsy nawet po 5 tygodni i to dośc długie i trzymały, kolezanka ma tez tłusta płytkę i już też mówiła że robila sobie tipsy i jej słabo trzymały ale te co u mnie robiła to juz ma 3 tydzień i sie trzymaja. Ale ta dziewczyna to nie wiem ale miała tak tłustą płytke jakby oliwka nasmarowana. Ale podejrzewam juz ze to chyba jej wina bo zapowietrzen nie było, krzywa C oki, żele dobrej firmy, płytka zmatowiona, nawet primer dałam.
Misia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując