Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mad Painter and her Smokey Eyes ....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 14:36   #22
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Mad Painter and her Smokey Eyes ....

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
ładnie to tak psuć cienie? chociaż efekt jest super oko oczywiście, jak zwykle również

no ale... włoski, powiem Ci że rewelacja!!! rozweseliły Cię tak jakby świetna odmiana a że Ci taki kolor wyszedł przyznaj się że za młodu byłaś jasną blondyneczką
eeee tam :P psuc od razu...no niemoglam sie opanowac
Wszyscy mi mowia, ze wygladam...jakos bardziej wesolo w blondzie haha
A kolor ze mi taki wyszedl to cud hehe, kiedys mialam pasemka robione dobrymi farbami to mi zolte wychodzily;/ a kupilam najtansza farbe z Joanny...myslac sobie, co mnie nie zabije to mnie wzmocni:P i wyszly prawie biale i jestem meeega zadowolona
dziekujee

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Swietny pomysl Ishi bardzo mi sie podobaja te kropeczki tylko do tego zrobilabym mega kolorowa powieke i nie kropkowala na srodku twarzy i w okolicach ust ale wiadomo ze zawsze sie gdzies ciapnie wiecej. Bardzo mi sie podoba
dziekie Gosada, sprobuje keidys tak jak Ty piszesz
ale to niestety,spreyowanie sie szczoteczka do zebow wcale nie jest najlatwiejsze haha

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Ty to jestes takaa niedobra Psujaa Cieni!! he.ze tez Ci sie chcialo tak bawic-juz wiem to Twoje niespelnione marzenia z dziecinstwa,gdy podglądalas malujące sie byc moze: mame? siostrę/y ?ciotki? starsze kolezanki?obiecalas sobie ze Ty tez bedziesz kiedyś taka kolorowa DObra ale wymyslilam teraz,wybacz ale ponioslo mnie troche
Smok jak najbardziej naaa Pluuss+++ buziak
ja sie wlasnie lubie tak bawic, to mnie relaksuje (moze ja mam cos z glowa?:P) ...ale tak to jest,poszlo sie do klasy plastycznej...a sie skonczy ekonomie
haha, dziekuje za mily komentarz
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując