Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-31, 03:04   #3715
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
dzieki poczytam...moja cera wyglada paskudnie. Mimo, że kremują ją , piję duzo wody, to ciągle jest sucha, ale tylko w niektórych miejscach, a winnych zas strasznie sie przetłuszcza i wyskakują mi niespodzianki. Mysle, ze to przez AD. Koncze tubkę i zobaczę co będzie dalej. W ogóle teraz jestem strasznie blada po tej kuracji Przebarwienia dalej widać, mimo, że trochę zbladły.
Może brakuje mojej cerze po prostu witamin?
W ogóle na twarzy strasznie długo goją mi się ranki i po niespodziankach zostaja często slady , które bardzo dlugo schodzą

Dobrze, że zrobiło się słonecznie. Może jak buzia złapie trochę promieni słonecznych poprawi się jej wygląd

jesli masz miejscami sucha cere to wcieranie witaminy jej w takie miejsca pomoże <mi pomogło> ;
A-D zrobił ze mnie taka bladolice he he he niektóży sie śmieja ze jestem taka blada jak bym na młynie pracowała
Mi tez sie cieżko goja ranki po pryszczykach ale mam na to sposob;p moja babcia mi polecila na to przecieranie skóry dziurawcem <zaparzasz herbate i po wystygnięciu przecieram ranki > szybciej mi sie wtedy goja
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora