Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-06, 01:35   #461
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Nie trzeba mieszać, wystarczy zobaczyć skład. Oczywiście jego kremowość zależy od stężenia wykorzystanych składników, o którym nie wiemy. Możemy szacować ile go jest patrząc na miejsce danego składnika w składzie. Można samemu zrobić korektor.
Osobiście wolę kupić. Dla siebie robię tylko kosmetyk, jeśli nie trzeba dodawać pigmentu . Czyli w moim przypadku primer, puder wykończeniowy, który nie nadaje koloru.

Perłowy i bambusowy jest na biochemii. Jeśli chcesz używać owe pudry samodzielnie to polecam mało nakładać, bo mogą wysuszać . Jednakże to nie jest reguła.

Green Tea choć jest zielony, nie znaczy, że będzie miał zasosowanie jak korektor. Ten kolor to nie pigmenty, a naturalna barwa ekstraktu z zielonej herbaty.

French Vanilla za jasny? Nie wiem jak z Adorned with Grace, ale w innych firmach zerówki mogą okazać się za jasne.

a czy są jakieś choćby lekko kremowe zielone korektory prócz tego Pixi? znalazłam jeszcze z Luminere

perłowy i bambusowy chcę używać z owym pudrem mineralnym same nie bo nic by nie przykryły :/ niestety

French Vanilla niestety za jasny :/ jestem jasna ale w nim wyglądałam zbyt jasno, tak nienaturalnie, poza tym jak nie pomalowałam się na szyi się odcinała tym lekko żółtym tonem co na zdjęciach wyglądało tragicznie - biała twarz szyja żółtawa zastanawiam się czy nie powinnam w brązy jasne celować ... już sama nie wiem przepraszam że tak zamęczam :/

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-05-06 o 01:48
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując