Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-02, 20:08   #4702
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Obyś była zadowolona

Pięknie wyszło

U ciebie też super

Faktycznie odrosty są cieplejsze, ale na długosci kolor sliczny



A ja nadal nie wiem czy c12 czy wellaton 12/1 Wypisałam sobie nawet + i - wszystkich farb ktore uzywalam Najkorzystniej wyszła 219 bo nie żółkła, kolor wychodził ładny, długo sie trzymał nawet po króciutkim malaksie, ale niestety odrost złoty
c12 znowu jeśli chodzi o odrost pobija wszystkie, wychodzi minimalnie ciemniej, troche żółto, ale kolor generalnie sliczny, włosy błyszczą. Ale odrost żółknie, włosy na długosci sie ocieplają, no i po farbowaniu sa bardzo szorstkie
Bunny jest wogóle szansa że ten wellaton mi złapie jeśli 219 wychodziło złoto?
spodziewaj sie ze ten wellaton da ci zloty odrost jak i 219- bo on jest malo popielaty...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam za komentarze
Macie racje nie jest zle, ale myslalam ze wyjdzie po prostu jasniej


ona jest biala, jakos dziwnie wyszla na zdjeciu dziekuje

poniekad wg pasji i przyszlosci

faaajne pazurki

Dziekuje Ci Bunny za odpowiedz czyli gdybym wziela poziom 12 to uzyskam przy wodzie 9% 10-11 poziom? Tak, mam poziom 7
Oczywiscie zaraz wysle zdjecia
Chyba najpierw zrobie tak jak pisalam- wyzszy poziom i ta sama wode, jesli nie wyjdzie to bede wiedziala ze to o oxy chodzi

faktycznie, niezle kierunki

podoba mi sie torebeczka, bluzeczka w paski i szaliczek

tą czarną z kokardka kupilam w orsayu, a taka zwykla pod sweterek do spodnicy (w spodnice) czy do spodni

Kitka tą białą kupilam w jakims takim butiku, ktory nazywa sie parada (maja tam wiele pieknych, kobiecych ciuszkow sukienki, marynarki, bluzeczki - aaaa swoja droga przymierzalam tam piekna pomaranczowa marynarke, ale nie wiedzialam czy ja brac )
to jest biala koszulowa bluzka, z tylu na plecach jest maly, niewidoczny zamek
jakis poziom 10 powinnas osiagnac.
ale raczej nie wyzej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora