Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 15:42   #3011
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dobrze, że podajemy sobie te loginy skype, właśnie w wiadomościach podali, że Tusk podpisze ACTA, dupek niemyty

odrost fu, ale kolor podoba mi się bardzo, nie to co moja biała żarówa

mylisz się, kiedyś nim farbowała, od jakiegoś czasu robi to u fryzjera innymi farbami

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


ale dają po oczach, są piękne, przekonuję się do czerwieni
kitka zrobilam klasyczna krwista czerwien, bo to ulubiony kolor na pazurach dla mojego tz i ost mnie nagabywal o niego, wiec niech ma... kolejny bedzie mocny roz- dla mnie tym razem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie mowie ze jest zly jesli ci sluzyl to uzywaj po skladzie widze wlasnie ze bedzie kryl dobrze dzieki tym woskom i parafinie

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

bunny fajny kolor fajnie wygladaja pomalowane na taki jednolity kolor no i czerwien po raz kolejny udowadnia ze jest piekna na pazurkach


a ja kupilam dzis koszyk plastikowy zielony z raczkami i niewiem na co narazie brak mi pomyslow co bede tam trzymac
tz jak sie dowie ze znow kupilam jakis "zbiornik" na kosmetyki to mnie wymelduje
no czerwien to taki klasyk

caskada jaki koszyk? bo nie moge go sobie wyobrazic, pomyslalam ze taki zamiast siatki na zakupy
pokaz jakies foto, jakie raczki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora