Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 16:27   #1029
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę o frezarkach i nie wiem nadal jaką mam kupić. Chcę kupić coś na własny użytek domowy, nigdy żadnej nie używałam, więc to pewnie nie może być taka, do której trzeba przechodzić szkolenie. A takie z Allegro za kilkadziesiąt zł pewnie odradzacie? Co myślicie np. o tej? http://allegro.pl/zestaw-frezarka-do...395347589.html Bubel? Widziałam, że JD500, 700 i 900 są polecane, czy warto taką kupować dla samej siebie i czy dałabym sobie z nią radę? Ile powinnam wydać na dobrą frezarkę? I tak na marginesie, bo widzę, że dużo kosmetyczek jest na forum-czy zetknęłyście się może z czymś takim jak callus peel? Czy to jest rzeczywiście taka rewelacja i można zrobić tym pedicure bez narzędzi? Jeśli tak to czy znacie podobne produkty i gdzie je można kupić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
ja moge polecic jd800- taka troche lepsza od jd500. Ma lzejsza raczke, jest mocniejsza-wiec jesli chcesz nia wykonywac pedicure to jak najbardziej
O callus peel (pedicure kwasami) slyszalam-sama chcialam wprowadzic cos takiego do swojego gabinetu, ale nie spotkalam nikogo kto by na tym pracowal i byl w stanie wyrazic jakies zdanie. Wiem, ze chyba w New Nails z tego szkola i mozna po szkoleniu u nich to kupic. Jak na moje oko to chyba nie da sie tak w 100% usunac jednym platem wszytskich zrogowacen i tak trzeba uzyc sily recznej i frezarki, wiec moze to koljeny wynalazek.. ale tez chcialabym poznac opinie dziewczyn, ktore na tym pracuja
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując